O naszej szkole

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy doświadczonym duetem instruktorów jazdy, od ponad 10 lat prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów na prawo jazdy. Cel jaki sobie postawiliśmy to rozwój naszej szkoły do momentu w którym, pozytywny wynik egzaminu będzie rzeczą normalną i pewną

Dlaczego Szkoła jazdy Emar ?

Skuteczność

Naszą skuteczność potwierdzają bardzo dobre wyniki w zdawalności egzaminów które mają swoje fundamenty w kursach.

Opinie

Opinie o szkole Emar można znaleźć na wielu niezależnych portalach, świadczą one o jakości prowadzenia kursu.

Zaangażowanie

Nasi instruktorzy traktują swojego ucznia indywidualnie, zwracają uwagę na postępy , kontrolują właściwy przebieg nauki jazdy.

Ratalność

W naszej szkole istnieje możliwość rozłożenia pełnej ceny kursów na raty jeśli tylko będzie taka potrzeba, są to raty nieoprocentowane, przyjazne dla kursanta.

Na szóstkę

Sprawdzamy się również w szkoleniu teoretycznym oraz w kursach pierwszej pomocy oraz w nauce wielu niezbędnych zajęć przy użytkowaniu pojazdu.

Cierpliwi

Z nami rozluźnisz się, odpoczniesz oraz przed wszystkim zrozumiesz na czym polega opanowanie emocji w samochodzie - nawet mimo popełnianych błędów.

Doświadczeni instruktorzy

W dużej mierze pozytywne rezultaty nauki jazdy zależą również od osoby szkolącej, intuicja oraz doświadczenie pozwalają nam znaleźć idealny wspólny język z niezależnie od wieku kursanta.

Waldemar Rosa
Instruktor & Wykładowca

Wyrozumiały i rozmowny. Ronda, krzyżówki i manewry to jego chleb codzienny.

Dariusz Maczkiewicz
Instruktor Kat. B

Wesoły i wyrozumiały. Trasy egzaminacyjne zna jak własną kieszeń.

Oferta kursów w szkole Emar

W naszej ofercie znajdziesz wiele kursów przygotowujących do egzaminów ale również pakiety doszkalające, jak i kursy teoretyczne.

emar.szczecin.pl wszystkie prawa zastrzeżone ® | Projekt i wykonanie Bartosz Zdanowicz