Kursy prawa jazdy

Prawo jazdy teoriaZajęcia teoretyczne odbywają się w dobrze przygotowanej sali wykładowej. Korzystamy z modeli pojazdów, plansz, projektora i filmów poglądowych. Wykładowca często rysuje schematy na tablicy. Wszystko to ułatwia zapamiętywanie ważnych informacji i dobrze przygotowuje do egzaminu. Nasze wykłady nie są nudne!

nauka jazdy w SzczecinieKażdy kursant otrzymuje profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne. Program na CD umożliwia wygodną naukę na własnym komputerze.

intruktor prawa jazdy szczecinEgzamin wewnętrzny odbywa się przy odpowiednio przygotowanym stanowisku komputerowym ze specjalną klawiaturą egzaminacyjną – taką samą jak na egzaminie państwowym.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej w Szkole Podstawowej nr 11  (I piętro, sala 105) przy ul. Emilii Plater 20 w Szczecinie.

kategoria B szczecinZajęcia praktyczne prowadzimy z wykorzystaniem doskonale utrzymanych pojazdów. Dysponujemy samochodami Renault Clio 3 oraz motocyklami Yamaha YBR 125. Takie same pojazdy są używane podczas egzaminu państwowego.

kategoria A SzczecinJazdy rozpoczynają się i kończą na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Emilii Plater 20. Dla osób przyjezdnych oferujemy możliwość rozpoczynania i kończenia jazd przy dworcu PKP/PKS.